KATEGORİLER
SEPETİM


Hakkımızda

   2017 yılında kurulan ve bugüne dek en uygun fiyat politikasını      benimseyen www.fitfiyat.com müşterileri için her zaman kaliteyi   ucuz fiyata satmayı benimsemiştir.Kurulduğu günden itibaren pazaryerleri büyük firmaların yanı sıra kendi çapındaki rakipleri ile de kıyasıya rekabet içerisinde olarak en uygun fiyatı sunmuştur.

  Ürün çeşitliliği olarak 100 kalem ürünle başladığı serüveninde sizlerinde desteğiyle 2000 kalem ürün çeşitliliğine ulaşmıştır.

İlk olarak girdiği yapı market ve musluk gibi ürünlerin yanı sıra oyuncak, rondo çerçeveçatal kaşık bıçak gibi kategorilerde de hedeflerini her zaman üst çıtada tutmayı başarmıştır.

Fitfiyat Sanal Mağazacılık'ın tescilli markası olan Griver ve Fitfiyat, müşteri memnuniyetini ilk sırada gözeten bi takımın yıllardır bilinen pazaryeri e-ticaret firmalarının arka bahçesinde edindiği müşteri memnuniyet politikası ve tecrübelerin bir yansımasıdır.

Günlük olarak yeni ürünlerle tanışabileceğiniz fitfiyat size haftanın fırsatlarında piyasadan çok uygun fiyatlara kampanyalar düzenleyerek en uygun fiyat ile evinizin ihtiyacına karşılık vermektedir.


ŞİRKET BİLGİLERİ

Ünvan: Fitfiyat.com Sanal Mağazacılık

Adres: Oruçreis Mah. Tekstilkent Sitesi  G1 Blok No : 289 (10AB2097)  Esenler / İSTANBUL 

Vergi Dairesi: ATIŞALANI

Vergi No: 44413804480