400 TL Üzeri Siparişlerinizde Ücretsiz Kargo ! 7 Gün Koşulsuz İade 400 TL Üzeri Siparişlerinizde Ücretsiz Kargo ! 7 Gün Koşulsuz İade 400 TL Üzeri Siparişlerinizde Ücretsiz Kargo ! 7 Gün Koşulsuz İade 400 TL Üzeri Siparişlerinizde Ücretsiz Kargo ! 7 Gün Koşulsuz İade

Kargo ve Teslimat

  • Fitfiyat.com'da alıcılar için 300 TL üzeri alışverişlerde KARGO ÜCRETSİZDİR..
  • Sipariş oluştuğunda kargo gönderi bilgileri satıcı ile paylaşılır.
  • Satıcı en geç 2 iş günü içinde ürünü kargoya verir.
  • Ürün kargoya verildiğinde takip numarası bilgisi, e-posta adresine gönderilir.
  • Siparişlerin altından "Kargom Nerede" özelliğini kullanarak kargonuzu takip edebilirsiniz.
  • Kargo takip numarasının hatalı olduğunu düşünüyorsan [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz, satıcı ile irtibata geçip bu durumu düzeltmek ilk önceliğimizdir.
  • Kargo firmasının çalışma hızı ve şube ağının büyüklüğüne göre, teslim süresi değişebilir.
  • Teslimat adresinde bulunmanız ya da kargo şubesine istediğin ürünleri zamanında teslim almanız, hem ürünün hem de ödemenin güvenliği için önemli.
  • 3 iş günü içinde teslim almadığınız siparişler, sistem otomatik olarak onaylar ve ödemesi satıcıya yapılır. 
Teslimat Sırasında Adreste Kimse Yoksa
 
Teslimat yapıldığı zaman verilen teslimat adresinde birilerinin bulunmaması halinde, kargo şirketi sorumlusu ya sizi arar veya kargo şirketinin iletişim bilgilerinin bulunduğu bir formu kapınıza yapıştırır.Formdaki bilgiler ile şubeye ulaşarak en yakın şubeden ürününüzü teslim alabilirsiniz.
 
 Ürününüzü Teslim Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
 
Saygıdeğer müşterimiz, ne sizin nede firmamızın maddi zarar görmemesi açısından dikkat etmeniz gereken en önemli kural, kargonuzu teslim alırken yapacağınız kontroller ve incelemedir.
 
Ürününüzü teslim almadan önce lütfen ambalajını kontrol edip, herhangi bir deformasyon olmadığından emin olun.Yırtılmış, yıpranmış, ıslanmış ambalajları teslim almayıp kargo kurye görevlisine tutanak tutturup bize bilgi veriniz.
 
Dış görünüşünde hiç bir sorun görünmese bile yine de kargonuzu mutlaka kuryenin yanında açarak ürününüzü kontrol ediniz.Hasarlı ürün varsa kargodan teslim almayınız.
kontrol edin. Hasarlı ürün olması durumunda, kargodan kesinlikle teslim almayın ve tutanak tutturun. 


Bu gibi durumlarda kargo görevlisi ile herhangi bir sorun yaşarsanız, bize hemen bilgi vermenizi rica ederiz. Tarafımızdan gerekli müdahale en kısa sürede yapılacak ve sorununuz çözümlenecektir.

 
Gönderilen ürünün kargoda hasar görmesi ve sizin bu ürünü teslim almanız durumunda, hiçbir şekilde kargo firmasından hak talep edilememekte ve bu nedenle, hiçbir şekilde iade ve değişim yapılamamaktadır.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...