400 TL Üzeri Siparişlerinizde Ücretsiz Kargo ! 7 Gün Koşulsuz İade 400 TL Üzeri Siparişlerinizde Ücretsiz Kargo ! 7 Gün Koşulsuz İade 400 TL Üzeri Siparişlerinizde Ücretsiz Kargo ! 7 Gün Koşulsuz İade 400 TL Üzeri Siparişlerinizde Ücretsiz Kargo ! 7 Gün Koşulsuz İade

Kullanıcı Sözleşmesi ve İade Prosedürü

Kullanım Koşulları

İşbu www.fitfiyat.com. sitesinin (“Site”) tüm hakları Fitfiyat Sanal Mağazacılık'a aittir. Sitenin Kullanıcılar ve Üyeler tarafından kullanımı aşağıdaki hüküm ve şartlara tabidir. Lütfen Siteyi kullanmadan önce aşağıdaki Site Kullanım Koşullarını (“Kullanım Koşulları”) dikkatlice okuyunuz. . Bu siteyi kullanarak, bu Kullanım Koşullarına uymayı kabul etmiş olursunuz.

Genel Hükümler

Fitfiyat.com sitede sunulan ürünleri, fiyatları, hizmetleri siteyi kullanma koşullarını ve sitede sunulan diğer bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme hakkını saklı tutar. İlgili değişiklikler sitede yayınlandığı anda yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ile birlikte bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır.
Sitede mevcut bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sürekli olarak kontrol etmektedir. Ancak bu bilgilerin her zaman güncel olmayabileceği üyeler ve kullanıcılar tarafından gözetilmelidir.Fitfiyat.com Sitede yer alan bilgilerdeki yanlışlık, eksiklik veya yetersizlik ile ilgili sorumlu tutulamayacaktır.

Hizmetlerin Kapsamı

Fitfiyat.com'un Site üzerinden vereceği hizmet; www.fitfiyat.com sitesinde satışa sunulan ürünlerin; üye tarafından bedeli ödendikten sonra, Fitfiyat.com'un stok durumunun uygun olması halinde taahhüt edilen sürede malın müşteriye kargo firması tarafından ayıpsız ve hasarsız olarak teslimidir. Bu beyan taahhüt niteliğinde addedilemez.

Fikri Mülkiyet Hakları

Site’de yer alan ünvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları Fitfiyat Sanal Mağazacılık’a ait olup, ulusal ve uluslararası hukukun koruması altındadır. Site’nin ziyaret edilmesi veya bu Site’deki hizmetlerden yararlanılması söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda hiçbir hak vermez. Site’de yer alan bilgiler hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve/veya aktarılamaz. Site’nin bütünü veya bir kısmı diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. 

Sorumluluğun Sınırlandırılması

Site’nin kullanılması, Sitede sunulan ve sağlanan veri ve bilgilerin kullanımı, bu veri ve bilgiler esasında yapılan davranışlar veya Site’ye erişim sebebiyle maruz kalınabilecek herhangi türden bilgisayar virüsleri, trojan ve benzeri kötü amaçlı yazılımlar da dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere, kullanıcıların ve/veya diğer üçüncü kişilerin herhangi bir sebepten ötürü uğrayabilecekleri her türlü ve tüm doğrudan ve dolaylı zarar, ziyan, hasar ve/veya kayıplar ile ilgili Fitfiyat.com’un hiçbir hukuki veya cezai sorumluluğu bulunmamaktadır. Kullanıcılar, yukarıda anılan zararlar sebebiyle Fitfiyat.com’dan herhangi bir talep veya iddiada bulunmayacaklarını peşinen kabul, beyan ve taahhüt etmektedir.

Kullanıcıların ve/veya başkaca üçüncü kişilerin sürekli bir şekilde ve ayıpsız faaliyette bulunacağı hususunda Fitfiyat.com herhangi bir taahhüt veya garanti vermemektedir.

Fitfiyat.com, kullanıcılara veya üçüncü kişilere karşı Sitede sunulan ve yayınlanan bilgi ve verilerin içeriği, doğruluğu, yeterliliği ve eksiksizliği hususunda herhangi bir taahhütte bulunmamakta veya bir garanti vermemektedir. Fitfiyat.com site de link verilen diğer sitelerin kullanımından, sitelerde sunulan hizmet ve faaliyetlerden dolayı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Site’nin kullanılması, Site’ye giriş veya erişim yapılması sırasında Kullanıcılar, Fitfiyat.com'un ve üçüncü kişilerin yasal haklarını göz önünde bulundurmak ve bu hakları ihlal etmemek ile yükümlüdür. Kullanıcılar, herhangi bir üçüncü kişinin yasal hakkının ihlal edilmesi sebebiyle doğacak zararlardan tamamen kendilerinin sorumlu olduklarını ve Fitfiyat.com'un bu zararlardan sorumlu tutulamayacağını peşinen kabul, beyan ve taahhüt etmektedir.

Mücbir Sebep

Hukuken mücbir sebep sayılan tüm durumlarda, Fitfiyat.com işbu "WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI"nı geç ifa etmekten veya ifa etmemekten dolayı yükümlü değildir. Bu ve bunun gibi durumlar,Fitfiyat.com açısından, gecikme veya ifa etmeme veya temerrüt addedilmeyecek veya bu durumlar için Fitfiyat.com'un herhangi bir tazminat yükümlülüğü doğmayacaktır.

Uygulanacak Hukuk ve Yetki

İşbu Sözleşme’nin uygulanmasından veya yorumlanmasından doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde İstanbul (Merkez) Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
Fitfiyat.com İade Şartları
İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilememektedir.
 
1. Alıcı cayma hakkını kullanmak istiyorsa; ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi / kuruluşa tesliminden ( 14 ) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Aksi halde yapılmak istenilen iadeler kabul edilmemektedir.
 
2. Paketinizin içine iade sebebinizin yazılı olduğu detaylı bir açıklama notu koymanızı rica ederiz.
 
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ile birlikte size gönderdiğimiz orijinal faturanın tüm nüshalarında alt bölümünde yer alan iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan ve imzaladıktan sonra bize göndermeniz gerekmektedir. (385 Sayılı Vergi Usul Kanunu uyarınca, alt bölümündeki iade bölümü doldurulmuş ve imzalanmış olmalı)
 
4. İade etmek istediğiniz ürün/ürünler şirketinize fatura edilmiş ise, geri iade ederken şirketiniz tarafından düzenlenecek İADE FATURASI ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İADE FATURASI, size gelen fatura ile birebir olacak şekilde kesilmelidir. Faturası kurumlar üzerine düzenlenen sipariş iadeleri, İADE FATURASI kesilmediği takdirde işleme alınmayacaktır.
 
5. İadeler kesinlikle orijinal kutu veya ambalajı ve ürünle beraber gelen tüm döküman ve tüm aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak yapılmalıdır. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilememektedir. Sizden orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmaması yada koli bandı ile bantlama işlemi uygulamamanızı rica ederiz. Ürünlerinizi teslim alırken kargo görevlisi yanında kontrol etmeniz gerekmektedir. Ürünlerinizde taşıma esnasında hasar oluşması durumunda kargo görevlisine "Hasar Tespit Tutanağı" tutturmanız gerekmektedir. Aksi halde iade işlemi gerçekleştirilmeyecektir. İade etmeden önce firmamıza durum maili göndermeniz gerekmektedir.
 
6. İade ve değişimlerde kargo ücreti müşteriye aittir. Müşteri ürünü gönderirken kargo ücretini ödeyerek gönderir, fakat ürün hatalı gitmiş ise veya üretimden kaynaklı bir sorun var ise kargo ücreti de dahil müşteriye iadesi yapılır. İade ve değişimlerinizi anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ile gönderiniz.
 
7. Ücret iadesi kredi kartı ile yapılan alışverişlerde, iade tutarı kadar kredi kartına geri yatırılmaktadır. Kapıda ödeme yada havale/eft ile yapılan alışveriş ödemeleri, fatura kimin adına kesildiyse o kişinin hesabına havale/eft olarak iade edilmektedir. İadenizi gönderirken paketin içine IBAN hesap numaranızı yazınız.
 
8. Kozmetik ürünleri, iç çamaşırları, medikal ürünler ve hijyen gerektiren ürünlerin iadesi yapılmamaktadır. Kişiye Özel olarak üretilen ürünlerin kesinlikle iadesi yapılmamaktadır.
 
9. Eğer satın aldığınız ürün tarafınıza ulaştıktan sonra iade etmek istiyorsanız iade talebi oluşturmanız gerekmektedir.İade talebi oluşturmanız doğrultusunda müşteri hizmetlerimiz sizinle iletişime geçecektir.


10. İade ettiğiniz ürünün kutusu bozulmuş veya kullanıcı tarafından kullanılarak satılabilirliğini yitirmiş ise iade reddedilecektir. 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...